me foto Jméno Zdeněk Sedmík
Výška 194cm
Váha 150kg

Narodil jsem se 19.května 1974 .

V osmi letech jsem se začal věnovat Judu,mé největší úspěchy bylo umístění na 3. místě v mistrovství ČR a mistrovství ČSFR.

V 17-ti letech jsem ale musel s tímto sportem skončit,kvůli zranění zad.

Následovala policejní škola,kde jsem začal posilovat s činkami a tak jsem se dostal až ke kulturistice.U té jsem ale dlouho nevydržel a ve dvaceti letech jsem už naplno začal s trojbojem.Moje nadšení pro právě tento sport bylo hlavně podpořeno tím,že jsem již od samých začátků sklízel mnoho úspěchů.V roce 1997 jsem se stal mistrem světa v mrtvém tahu na Mistrovství světa juniorů. V roce 2000 jsem získal zlatou medaili v bench pressu na Mistrovství Evropy v trojboji, v roce 2002 absolutním vítězem Dunai Cup a spoustu daląích umístění na domácích i světových soutěľí.

Dnes se mi připisuje 20-ti násobný mistr České Republiky a doposud mě nikdo v republice neporazil.V roce 2002 jsem zapsal dokonce i do tabulek historie světového silového trojboje tím, že jsem zdolal hranici 1000 kilogramu a druhým nejlepším historickým výkonem v bench pressu 280 kilogramů a dnes jsou mé aktuální výkony 385kg ve dřepu, 300kg bench pressu a 360 v mrtvém tahu. Věřím, že mé výkony stále porostou.