Mnoho lidí podceňuje správné stravování.Pokud však toužíte docílit úspěchů v jakémkoli  sportu, uvědomte si, že správná strava může ovlivnit váš výkon až ze 70-ti %.

Samozřejmě k tomu patří i doplňky výživy, jako jsou sacharidové a proteinové nápoje, kreatin, glutamin, aminokyseliny a v neposlední řadě  i vitamíny.

S doplňky výživy je vhodné začít hned na začátku sportování, protože tělo je vystavováno přetěžování  a potřebuje doplňovat výživné látky  a vitamíny,k tomu jsou uzpůsobeny právě doplňky výživy na přibírání hmoty či naopak na dietu.

S doplňující výživou mám velice dobré zkušenosti,rád doporučím,poradím a zajistím tyto doplňky.

GAINER 1
sacharidoproteinový nápoj s 13 % obsahem bílkovin bez tuku.Výborný na míchání koktejlů na baru.Balení 4,5 kg. Různé příchutě.

GAINER 2
sacharidoproteinový přípravek s 29 % obsahem bílkovin navíc obohacený o BCAA, Taurin, Glutamin, kreatin atd.   Balení 4,5 kg . Různé příchutě.

WHEY PROTEIN
vynikající vysokoprocentní (63 %) obsahem bílkovin určený k budování svalové hmoty. Balení 2,7 kg a 900 g.

IONTO VITAMIN DRINK
chuťově výborný nápoj obsahující množství vitamínů a minerálních látek.Balení 0,5 kg = minimálně 25 l nápoje

 

AMINO BCAA
směs vysoce účinných aminokyselin s rozvětveným řetězcem.Balení: 200 kapslí - ks/500 mg

CREATIN MONOHYDRATE
kreatin nejvyší možné kvality v EU. Zvyšuje výkon a sílu. Balení: 900 g

L - GLUTAMIN
glutnim ve formě 100 % báze  (báze je nejúčinnější a nejčistší forma L - glutaminu). Balení : 200 g

L - 30000 KARNITIN
L-karnitin ve formě 100 % báze navíc s bibzsen 200 g ionto-vitamin drink zdarma. Balení 60  kapslí + 200 g ionto vit.drink.


Tyto výrobky užívám již dva roky a jak jsem již uvedl, jsem s nimi spokojen i kvalitou. Rád tyto doplňky zajistím a zprostředkuji